(+90) 212 631 00 02 / (+90) 537 591 32 21
Tetalog
Tetalog

Havayolu Taşımacılığı - Hava Kargo | Tetalog

Awesome Image

Havayolu Taşımacılığı

Seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlıyoruz. 

Awesome Image

Neden Tetalog?

Tetalog olarak tüm dünyaya yayılmış 195 ülkedeki nakliye ağımız ve gelişmiş lojistik çözümlerimiz ile hava kargo ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler sunuyoruz. Müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak adına özel çözümler üretiyor, butik hizmetler sunuyoruz.

Havayolu Taşımacılığı Nedir?

Artan taşımacılık ihtiyacının karşılanması için gelişen teknolojiyle birlikte havayolu taşımacılığı da büyük önem kazanmıştır. Hava kargo taşımacılığı, uzak mesafelere nakledilmesi gereken şeylerin taşınması için sıklıkla tercih edilmektedir. Havayolu kargo taşımacılığı genellikle uluslararası havayolu taşımacılığı için tercih edilmektedir. Havayolu taşımacılığı, uzak mesafede taşımalar için en sık tercih edilen ve en kısa sürelerde ulaştırma sağlayan bir taşıma yoludur.

Şehirlerarası veya uluslararası taşımacılıkta artık sıkça tercih edilen havayolu taşımacılığı bir seferde daha fazla şeyi taşıyabildiği ve zaman kazandıran bir taşıma yöntemi olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu noktada Tetalog Lojistik olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile uluslararası havayolu taşımacılığı için her türlü işlere talibiz. Hava kargo taşımacılığı için gerekli olan bilgi, birikim, tecrübe ve kaliteye sahip bir firma olarak, her türlü havayolu taşımacılığı işlerinde öncü firmalardan biri olmaktayız. Havayolu kargo taşımacılığı sayesinde, uzak mesafelerdeki konumlara taşıması yapılacak şeylerin en kısa sürede ve en güvenli şekilde gitmesini sağlamaktayız.

Tetalog Lojistik olarak verdiğimiz hizmetlerden biri olan ve dünya üzerinde en sık tercih edilen taşımacılık hizmeti olan havayolu taşımacılığını en iyi şekilde yapmaktayız. Hava kargo taşımacılığı, fazla yükler ve uzak mesafeler için kullanılan en iyi uluslararası havayolu taşımacılığıdır.

Hava kargo taşımacılığı

Tetalog Lojistik, senelerin verdiği tecrübe ve bilgi sayesinde havayolu kargo taşımacılığı işleriniz için en iyi tercihtir. Charter kargo taşımacılığı için Tetalog Lojistik olarak sunduğumuz en iyi fiyatlar ve garantiler sayesinde ulaştırılması gereken yükleriniz ve kargolarınız için bulabileceğiniz en iyi hizmeti sunmaktayız. Havayolu taşımacılığı sektöründe lojistik olarak alabileceğiniz en iyi ve en garantili hizmetleri sunuyoruz.

Lojistik sektörünün gelişmesi ve sevkiyatların artmasıyla birlikte havayolu kargo taşımacılığı ve genel havayolu taşımacılıkları artmıştır. Uzak mesafe sevkiyatlar için en güvenilir ve en çok tercih edilen yol olmaya başlamıştır. Zaman olarak diğer lojistik çeşitlerinden çok daha hızlı olması tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden biridir. Tetalog Lojistik olarak havayolu taşımacılığı ve hava kargo taşımacılığında verdiğimiz hizmetler, en kaliteli hizmetlerden olmaktadır. Charter kargo taşımacılığında söz konusu olan yüklerin havayolu sayesinde nakledilmesi ve zamandan tasarruf edilmesiyle lojistik sektöründe en çok tercih edilen hizmetlerden biri haline gelmiştir. Charter kargo taşımacılığı kargoların ulaştırılması gereken konumlara en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayan bir hizmettir.

Awesome Image
Hizmet verdiğimiz havaliman sayısı
0+
Awesome Image
Kapıdan kapıya hizmet verdiğimiz ülke sayısı
+

Hava Kargo Çözümlerimiz

Size hız ve maliyet arasındaki en uygun dengeyi bulmanıza yardımcı olacak hava kargo hizmet seçenekleri sunuyoruz. Kargonuzu dünyanın her yerine en optimize maliyet ile taşıyalım.

Multimodal Taşımacılık

Multimodal taşımacılık, bir yükün taşınmasının tek bir sözleşme ile yapılmasıdır. Burada yapılan tek bir sözleşme ile taşınması gereken yükün birden fazla taşıma şekli ile taşınmasıdır. Yani taşınması istenilen bir yük için yapacağınız tek bir sözleşme ile birden fazla taşıma şekli kullanılarak istenilen konuma taşınması sağlanmaktadır. Tetalog Lojistik olarak sunduğumuz Multimodal taşımacılık hizmeti ile taşınacak yükleriniz için farklı yollarla taşıma yaparak istenilen konuma en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmaktayız. Multimodal taşımacılık sayesinde birden fazla taşıma yolu kullanılarak nakledilmesi gereken yükler, tek bir sözleşme yapılarak taşınabilir. Havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ve karayolu taşımacılığı gibi birden fazla taşıma seçeneği kullanılarak taşımalar gerçekleştirilir. Multimodal taşımacılık tek sözleşmeyle bu taşımalara izin vermektedir.

Havayolu Eşya Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı gelişmeye başladığından beri, özellikle eşyalar için uluslararası taşımalarda havayolu eşya taşımacılığı kullanılmaktadır. Havayolu eşya taşımacılığı sayesinde büyük eşyalar havayolu ile taşınarak zamandan tasarruf edilmektedir. Taşımacılıkta güvenlik ön planda olduğu için kargoların taşınmasında tercih edilen havayolu kargo taşımacılığı bu güvenliği artırmaktadır. Havayolu eşya taşımacılığı ile büyük boyutlu eşyaların daha güvenli ve kısa zaman içerisinde taşınması mümkündür. Tetalog Lojistik bu konudaki tecrübesi ve bilgisiyle en iyi hizmeti sunmaktadır.

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası havayolu taşımacılığı, lojistik sektöründe uluslararası yapılan transferlere verilen isimdir. Tetalog Lojistik olarak uluslararası havayolu taşımacılığındaki bilgi ve tecrübesiyle üst seviye bir hizmet sunmaktadır. Hava kargo taşımacılığı sayesinde uluslararası olarak uzak mesafedeki konumlara yapılması gereken taşımalar daha güvenli ve daha kısa zamanda yapılmaktadır. Bu sayede zamandan edilen tasarrufla diğer birçok konuda tasarruf sağlanmaktadır. Tetalog Lojistik olarak sunduğumuz uluslararası havayolu taşımacılığı hizmetleri sayesinde güvenli bir şekilde yükleriniz uluslararası konumlara en kısa sürelerde taşınmaktadır. Havayolu kargo taşımacılığı ve havayolu eşya taşımacılığı konusundaki bilgi ve tecrübesiyle Tetalog Lojistik en iyi hizmeti sunmaktadır. Uluslararası havayolu taşımacılığı sayesinde ulaşım zamanlarının kısalması, taşıma anındaki riskleri en aza indirmektedir. Bu sayede taşınan mallar için en güvenli yol oluşmaktadır. Verilen güven ve taşımadaki hız sayesinde Tetalog Lojistik uluslararası taşımacılıkta en iyi hizmeti sunmaktadır.

Awesome Image

TETA AIR PREMIUM

Tüm hızlı hava kargo gönderileriniz için hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlayan standart servisimizdir.
Awesome Image

TETA AIR ECONOMY

Kalitemizden ödün vermeden, düşük maliyetli hava kargo ücretlerimiz ile en uygun fiyatlarla havayolu taşımacılığının tüm avantajlarından faydalanabileceğiniz servisimizdir.

Awesome Image

TETA AIR TIME CRITICAL

Gönderinizin en kısa sürede teslim edilmesi gerekiyorsa, olağanüstü acil gönderileriniz için birinci sınıf taşıyıcıları kullanarak gerçekleştirdiğimiz yer garantili servisimizdir.

TETA AIR TIME CRITICAL

Gönderinizin en kısa sürede teslim edilmesi gerekiyorsa, olağanüstü acil gönderileriniz için birinci sınıf taşıyıcıları kullanarak gerçekleştirdiğimiz yer garantili servisimizdir.

Optimize Edilmiş Maliyetler

Minimum Transit
Süre

Gerçek Zamanlı Yük Takibi

Operasyonel Mükemmellik