(+90) 212 631 00 02 / (+90) 537 591 32 21
Tetalog
Tetalog

Denizyolu Taşımacılığı - Deniz Taşımacılığı | Tetalog

Awesome Image

Denizyolu Taşımacılığı

Tüm dünyada söz sahibi armatörlerle ile yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarınızda yer, ekipman ve fiyat avantajı sağlıyoruz. 

Awesome Image

Neden Tetalog?

Tetalog Deniz Kargo olarak, dünya ticaretinin büyük bir kısmının gerçekleştiği deniz yolu taşımacılığında geniş acente ağımız ile komple(FCL) ya da parsiyel(LCL) yükünüzün nereye gitmesini istiyor olursanız olun, butik hizmet anlayışımızla ihtiyacınıza göre standart veya özel ekipmanlarla taşımalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı liman olan konumlara yük taşımanın en kolay yollarından biridir. Lojistik sektörünün hızla gelişmesi ve artan taleplerle birlikte sayıları çoğalan limanlara yük taşıyarak gerçekleştirilir. Deniz taşımacılığı özellikle birçok ağır yükün taşınması için sıkça kullanılır ve dünyada en çok tercih edilen lojistik seçeneklerden biridir. Uluslararası denizyolu taşımacılığı ile birlikte, uluslararası taşınması gereken yüklerin gemiler aracılığıyla birçok farklı limana transferi mümkündür.

Deniz taşımacılığı firmalarının sayıları gün geçtikçe artarken Tetalog Lojistik olarak yıllardır verdiğimiz hizmetten edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübe sayesinde en iyi denizyolu taşımacılığı hizmetini vermekteyiz. FCL konteyner ve LCL konteyner gibi hizmetlerimiz sayesinde her türlü yük ve kargo için hizmet vermekteyiz. Denizyolu taşımacılığının artan talebi ile birlikte birçok farklı deniz taşımacılığı firması ortaya çıksa da Tetalog Lojistik olarak verdiğimiz güven ve sahip olduğumuz tecrübe sayesinde üst düzey hizmet vererek lojistik sektöründe öncü olmaya devam etmekteyiz.

Deniz taşımacılığına uygun bütün lokasyonlarda denizyolu taşımacılığı yapılmaktadır. Uluslararası denizyolu taşımacılığı sayesinde uzak lokasyonlara sevkiyatı yapılması gereken ürünlerin taşınmasını sağlar. Deniz taşımacılığı sayesinde özellikle büyük yüklerin taşınması kolaylaşmıştır. Büyük yüklerin yanı sıra uluslararası denizyolu taşımacılığı sayesinde birçok şirket tarafından verilen kargo hizmetleri de büyük ölçüde bu yolla sağlanmaktadır. Tetalog Lojistik olarak verdiğimiz denizyolu taşımacılığı hizmetlerinde lojistik sektöründe öncü firmalar arasında her zaman lider konumdayız. Bilgi, birikim ve tecrübelerimiz sayesinde deniz taşımacılığı için gereken bütün vasıfları tam olarak karşılayarak üst düzey bir hizmet vermekteyiz.

FCL konteyner ve LCL konteyner tipinde taşımalarla her türlü yük ve kargolar için hizmet vererek denizyolu taşımacılığını en iyi şekilde yapmaktayız. Denizyolu taşımacılığı hizmeti vermek için ortaya çıkmış birçok deniz taşımacılığı firması lojistik piyasasında bu hizmetleri sağlasa da Tetalog Lojistik olarak sağladığımız güven ve edindiğimiz tecrübeler sayesinde lojistik piyasasında öncü firmalardan biri olmaya devam etmekteyiz. Denizyolu taşımacılığı lokasyona göre zaman olarak uzun sürse de teslim tarihleri gevşek olan veya ileri tarihlerde olan yükler için en uygun taşıma yoludur. Bu nedenle günümüzde en çok tercih edilen taşıma şekillerinden biridir.

Awesome Image
Hizmet verdiğimiz ülke sayısı
0+
Awesome Image
Hizmet verdiğimiz liman sayısı
+

Denizyolu Taşımacılığı Seçeneklerimiz

Size maliyetlerinizi minimize etmenize yardımcı olacak denizyolu taşımacılığı seçenekleri sunuyoruz.

FCL Konteyner

FCL konteyner, denizyolu taşımacılığından farklı boyutlardaki konteynerlerin tamamen doldurularak kiralanması anlamına gelir. Bu sayede ihtiyacınız olan boydaki konteynerı tam kapasite doldurarak kiralayabilirsiniz. Deniz taşımacılığı genellikle konteynerler kiralayarak yapılmaktadır. Bu konteynerların farklı boyutları birçok farklı deniz taşımacılığı firması tarafından müşteriye sunulmaktadır. Bu boyutlardan istediğini seçen müşteri konteynerı kendi yükleriyle dolduracak şekilde kiralamış olur. Bu yönteme FCL konteyner kiralama sistemi denilmektedir.

Tetalog Lojistik olarak her türlü sistemde denizyolu taşımacılığı işlerinize talip olmaktayız. FCL konteyner kiralama sistemi sayesinde müşterilerin kendilerine özel konteynerlerinde istedikleri yükler taşınmaktadır. Konteyner içerisinde boşluk olabileceği gibi tam kapasite dolu olarak da taşımacılık yaptırılabilir. Kiralama yöntemi sayesinde adeta bankalardaki özel kasalar gibi konteyner kiralanmış olur. Bu sayede konteyner doluluğu fark etmeksizin yükler taşınmış olur. Uluslararası denizyolu taşımacılığında FCL konteyner kiralama sistemi yükleri az olan müşteriler tarafından sık tercih edilmese de yüklerin güvenliğinden ve diziliminden endişe eden müşteriler tarafından tercih edilerek yüklerin daha rahat ve güvenli depolanması için sıklıkla tercih edilmektedir. Sebepler değişse de FCL konteyner kiralama sistemlerinin tercih edilirliği halen devam etmektedir. Tetalog Lojistik olarak verdiğimiz FCL konteyner kiralama sisteminde sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde en iyi hizmeti vermekteyiz.

LCL Konteyner

LCL konteyner kiralama sistemi ise, FCL konteyner kiralama sisteminin tam tersi olarak özellikle küçük boyutlu yükler veya kargolar için farklı birçok şirketle beraber aynı konteyner kiralanarak yüklerin bir arada taşınmasını ifade eden bir konteyner kiralama sistemidir. LCL konteyner kiralama sisteminin en büyük avantajı özellikle uluslararası denizyolu taşımacılığında küçük boyutlu yükler ve kargolar için fazla paralar ödemeden müşteriye ait olmayan diğer küçük yük veya kargolarla aynı konteynerde taşıma sağlanmasıdır.

Tetalog Lojistik olarak verdiğimiz hizmetlerden biri olan LCL konteyner kiralama sistemi sayesinde her türlü yük ve kargo taşıma hizmetini en iyi şekilde sunmaya devam etmekteyiz. LCL konteyner kiralama sistemiyle taşınacak yüklerin daha küçük boyutlu veya miktar olarak az miktarda olan yük veya kargolar için en iyi seçenek olduğu bilinmektedir. Bu sebeple LCL konteyner kiralama sistemi özellikle küçük boyutlu veya az miktardaki gönderiler için sıklıkla tercih edilmektedir. Uluslararası denizyolu taşımacılığında küçük boyutlu veya az miktardaki gönderiler için en çok tercih edilen konteyner kiralama sistemidir. Bu sayede gönderimi sağlanacak olan yükün fazladan para ödemesi yapılmadan taşıması sağlanır. Tetalog Lojistik olarak birikim ve tecrübemizle bu konuda da verilebilecek en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Awesome Image

FULL KONTEYNER YÜKÜ (FCL)

Tek bir alıcı için gönderilecek büyük miktarda yüke sahipseniz sizin için en uygun seçenek FCL olacaktır.

Awesome Image

PARSİYEL KONTEYNER YÜKÜ (LCL)

Sevk edilecek yükünüz standart bir konteyneri doldurmaya yetmiyorsa, sizin için en uygun seçenek LCL olacaktır.

Awesome Image

INTERMODAL ÇÖZÜMLER

Havayolu ve denizyolu taşımacılığının en iyi özelliklerini bir araya getirerek yükünüz için en uygun opsiyonu size sunduğumuz seçenektir.

Tetalog Uluslararası Akıllı Lojistik Çözümleri

Tetalog Uluslararası Akılcı Lojistik Çözümler, dünya çapında söz sahibi bir lojistik şirketidir. Firma, akıllı lojistik çözümleri ile müşterilerine en yenilikçi ve etkili lojistik çözümlerini sunmayı hedeflemektedir. Geniş bir acente ağına sahip olan Tetalog, uluslararası lojistik çözümleri ile müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Tetalog'un müşterilere sunduğu lojistik çözümleri arasında taşımacılık hizmetleri, gümrükleme ve depolama hizmetleri yer almaktadır. Bu çözümler, müşterilerine operasyonel verimliliği artırmada yardımcı olurken, aynı zamanda maliyetleri düşürme imkanı sağlamaktadır. Tetalog ayrıca müşterilerine sürekli olarak güncel bilgi sağlama taahhüdünde bulunmaktadır. Bu sayede müşteriler, taşınacak ürünler hakkında anlık bilgilere erişim sağlayabilir ve operasyonları hakkında daha iyi bir kontrol sahibi olabilirler. Tetalog Uluslararası Akıllı Lojistik Çözümler ile iş birliği yaparak, müşteriler lojistik operasyonlarını sorunsuz bir şekilde yönetebilir ve iş süreçlerinde daha fazla verimlilik elde edebilirler.

Denizyolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

- Kapıdan kapıya taşıma
- Transit yüklemeler
- Yeniden paketleme, kolileme ve lashing hizmetleri
- Sınırlandırılmış ürünlerin ve standart dışı ölçü veya ağırlıktaki ürünlerin taşınmasında özel projeler
- Tehlikeli madde taşımacılığı ve özel paketleme hizmeti
- Bozulabilir Kargo Taşımacılığı (Meyve, Sebze ve Gıda taşımacılığı) Nakliye Sigortası

Optimize Edilmiş Maliyetler

Minimum Transit
Süre

Gerçek Zamanlı Yük Takibi

Operasyonel Mükemmellik