(+90) 212 631 00 02 / (+90) 537 591 32 21

Karayolu Taşımacılığı - Tetalog Lojistik

Awesome Image

KARAYOLU TAŞIMCALIĞI

Birçok ülkede kurduğumuz yaygın acente ağımız ile sizin yüklerinizi dünyanın dört bir yanına parsiyel ve FTL hizmet vererek Tetalog kara taşımacılığı güvencesiyle taşıyoruz.

Awesome Image

Neden Tetalog Kara Taşımacılığı?

Temel prensibi güven ve zamanında teslimat olan Tetalog olarak size en uygun hizmeti en avantajlı ücretler ile sağlıyoruz. İş ortaklarımızın ve bizim sağladığımız güvence ile ürünleriniz zamanında güvenle istediğiniz adrese ulaşmış oluyor.

Karayolu Taşımacılığı

Zamanla artan lojistik sektöründeki ihtiyaçlardan dolayı fazlaca önem kazanmış ve lojistik sektöründe en eski lojistik şekli olan karayolu taşımacılığı, günümüzde artan karayolları sayesinde hız kazanmış ve özellikle yurtiçi taşıma işlerinde en hızlı yol olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Karayolu taşımacılığı sayesinde özellikle yurtiçinde hızlı ve kısa zamanda yapılması gereken taşıma işlerinde tercih edilirliği en yüksek olan lojistik çeşididir. Uluslararası karayolu taşımacılığı da bu minvalde gelişmiştir.

Tetalog Lojistik olarak hizmetlerimiz arasında bulunan karayolu taşımacılık hizmetleri sayesinde birçok yük ve kargoyu yurtiçi veya uluslararası karayolu taşımacılığı fark etmeksizin taşımaya devam etmekte ve sektörün öncü firmalarından olmaya devam etmekteyiz. Parsiyel taşımacılık, intermodal taşımacılık, gabari dışı taşıma, FTL yükleme, LTL yükleme gibi birçok seçenekler uluslararası karayolu taşımacılığında hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerden size en uygun olanı seçilerek yapılacak taşımalarla birçok karayolu taşımacılığı firması ile çalışabileceğiniz gibi lojistik sektöründe daima öncü olmuş ve kalitesini kanıtlamış Tetalog Lojistik’i tercih ederek en güvenli taşımacılık hizmetini alabilirsiniz.

karayolu taşımacılığı hızlı ve kısa zamanda ulaşması gereken yükler için yurtiçi taşımalarında en sık tercih edilen taşıma şeklidir. Uluslararası karayolu taşımacılığı ise çokta acil olmayan yükler için tercih edilen ve genellikle sınır komşusu olan ülkeler arasında kullanılan bir taşıma şeklidir. Uluslararası karayolu taşımacılığında genellikle yakın ülkeler ve sınır komşuları tercih edilir. Karayolu taşımacılığı en eski lojistik çeşididir. Teknolojinin bu kadar gelişmediği dönemlerde ve taşıma ihtiyacının az olduğu dönemlerde karayolu taşımacılığı şu anki dönemden çok daha önemli bir noktadaydı günümüzde yine önemli bir kısımda karayolu taşımacılığı tercih edilse de tercih edilebilirlik olarak genellikle yurtiçinde veya sınır komşusu gibi yakın ülkelere tercih edilmektedir.

Awesome Image
hizmet verdiğimiz ülke sayısı
0
Awesome Image
Anlaşmalı olduğumuz Acente sayısı
0+

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI ÇÖZÜMLERİMİZ

⦁ Çeşitli rota seçenekleri
⦁ Esnek ağırlık ve hacim tercihleri
⦁ Bozulabilen temel gıda & medikal ürünlere özel reefer araç seçenekleri
⦁ Kapıda teslimde esneklik ayrıcalığı
⦁ Güvenli taşıma ilkesi
ile her zaman iş ortaklarımıza güvenli ve konforlu bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Awesome Image

PARSİYEL KARA

Hacimsel olarak daha küçük yüklemelerinizde Tetalog Parsiyel Kara Taşımacılık’ı tercih edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi daha uygun ücretler ile dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Awesome Image

FTL KARA

Full tır kapasiteli yüklemelerinizde ürün çeşidine göre seçilen özel araçlarla(tenteli ve kapalı tır) en güvenli taşımacılık hizmetinden siz de faydalanabilirsiniz.

Awesome Image

INTERMODAL

Karayolu ve denizyolu taşımacılığının en iyi özelliklerini bir araya getirerek yükünüz için en uygun opsiyonu size sunduğumuz seçenektir. En çok kullanılan taşımacılık çeşitlerinden biri olan Intermodal taşımacılık ürünlerinizin el değmeden hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Karayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

  • Komple Taşımacılık (FTL)
  • Isı Kontrollü Taşımacılık *Data Logger imkanı
  • Parsiyel Taşımacılık (LTL)
  • Transit Yüklemeler
  • Tehlikeli Madde Taşımacılığı
  • Multimodal Taşımacılık


Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Parsiyel taşımacılık genel anlamıyla tam dolmayan karayolu taşımacılığı yapan araçların tam dolması için farklı şirket ve müşterilerden taşımak için yük kabul etmesidir. Böylelikle araçların zarar yapmadan taşımacılık yapması sağlanır. Farklı firmaların araçları tam doldurmayan yükleri olduğu zaman başka firmalardan başka yükler aynı araca alınarak aracın tam dolu bir şekilde yola çıkması sağlanır. Böylelikle taşıyabileceği maksimum yükü taşıyarak karayolu taşımacılığı yapan araçlar zarar etmeden hizmet vermiş olurlar.

Tetalog Lojistik olarak bu konuda olan tecrübemiz ve bütün müşterilerimize verdiğimiz güven duygusuyla parsiyel taşımacılık hizmetini tam anlamıyla sağlamaktayız. Parsiyel taşımacılık düşünüldüğü zaman az yükü olan firmalar için en karlı karayolu taşımacılığıdır. Dolması geren araçların dolduramayan yüklere dolu fiyatları vermeden başka firmaların gönderileriyle doldurulan araçlar sayesinde fazla para ödemeden taşımacılık yaptırılır. Uluslararası karayolu taşımacılığı içinde geçerli olan parsiyel taşımacılık sayesinde birçok firma zarar etmeden yüklerini taşıtmış olur.

İntermodal Taşımacılık

İntermodal taşımacılık, yüklerin taşınırken taşıma çeşitlerinin değişmesini gerektiren ama bu çeşitler değişirken konteynerlerin değişmesine gerek kalmayan yük taşıma sistemidir. Tetalog Lojistik olarak sunduğumuz intermodal taşımacılık sistemi sayesinde yüklerin doldur boşalt işlemi olmadan farklı lojistik çeşitleriyle taşınması sağlanmaktadır. Farklı lojistik çeşitleriyle ulaşılan konumlara yapılacak taşımalarda yüklerin doldur boşalt yapılmadan aynı konteynerle başka lojistik çeşitleriyle taşınmasıdır. İntermodal taşımacılığın en büyük avantajı yüklerin doldur boşalt olmadan taşınmasından kaynaklı olarak güvenliğin artmasıdır. Tetalog Lojistik olarak verdiğimiz hizmetlerden biri olan intermodal taşımacılık hizmetinde de güvenlik ve kaliteyi ön plana koyarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Gabari Dışı Taşıma

Gabari dışı taşıma denilen taşıma sistemi standartlara uymayan yüklerin taşınmasını içeren bir taşıma sistemidir. Karayolu taşımacılığında özellikle çok büyük yükler için kullanılır. Standartlaşmış taşıma sistemlerine uymayan o şekilde taşınmayacak yükler için tercih edilirler. Uluslararası karayolu taşımacılığında da kullanıldığını gördüğümüz gabari dışı taşıma hizmeti için Tetalog Lojistik olarak bilgi, birikim ve tecrübemizle en iyi hizmeti vermekteyiz. Gabari dışı taşıma sistemleriyle standart taşıma şekillerine uymayan ve etrafında güvenlik araçları gereken yüklerin taşınmasında tek çözüm yoludur.

FTL Yükleme Nedir?

FTL yükleme karayolu taşımacılığında en sık kullanılan taşımacılık sistemlerinden biridir. Uluslararası karayolu taşımacılığında da sürekli kullanılan bir sistemdir. FTL yükleme sisteminde, taşımacılık yapan aracın tam olarak doldurulduğu ve tek bir yükü taşıdığı sistemdir. Bu sistemde başka yük kabulü yapılmaz ve taşıma yapacak araç tam olarak dolması gerekmektedir. Tetalog Lojistik olarak verdiğimiz FTL yükleme hizmetlerinde de kalite ve güveni ön plana çıkararak en iyi hizmeti sağlamaktayız.

LTL Yükleme Nedir?

Parsiyel taşımacılıkla aynı mantıkla çalışan bir yükleme sistemi olan LTL yükleme sistemi, taşıma yapacak araçları tam doldurmayan birkaç farklı firmanın yükleriyle yüklenerek taşıma aracının ve firmaların zarar etmeden fazla para ödemeden yüklerinin taşınmasını sağlayan sistemdir. LTL yüklemenin avantajları hem araç hem de yük taşıtacak firmalar için en çok maddi yöndedir. Karayolu taşımacılığında ve uluslararası karayolu taşımacılığında sıkça tercih edilen LTL yükleme her zaman en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Tetalog Lojistik olarak taşımacılık sektöründe verdiğimiz tüm hizmetler üst düzey kalite ve güven içermektedir.

Optimize Edilmiş Maliyetler

Minimum Transit
Süre

Gerçek Zamanlı Yük Takibi

Operasyonel Mükemmellik