(+90) 212 631 00 02 / (+90) 537 591 32 21
26
Mar

Uluslararası Taşımacılıkta Tetalog Lojistik Nerededir?

Uluslararası Taşımacılık

Dünya ticaret ağlarının hızla gelişmesiyle en büyük sektörlerden biri haline gelen taşımacılık sektöründe yıllardır müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetin gururunu yaşamaktayız. Farklı binlerce ürün grupları ve onlara en uygun taşıma şekillerini müşterimize sunarak zamanında teslim ve talebe karşılık gelecek yöntemlerimizle global Dünya’nın ihtiyaçlarına cevap vermek için her gün daha çok araştırıyor ve öğreniyoruz.

Genç ve dinamik kadromuz ve tecrübeli yetkililerimizle amacımız nicelikten çok niteliktir. Bu nedenle müşterilerimizle kurduğumuz bağ bizim için çok önemlidir. Her bir yüklemeyi ilk defa yapıyormuş gibi her aşamasının müşterimizle teyidini alarak tamamen taleplere yönelik planlayarak zamanında teslim etmeye ve karşılıklı güven oluşturmaya gayret ediyoruz. 

İlk defa gönderim yapacak veya bizimle ilk defa iletişime geçen müşterilerimiz bizi tercih etsin/etmesin tüm süreci bilgilendirerek sektör bazlı bir güvensizliğin oluşmasının da önüne geçmeye her daim dikkat etmekteyiz. Bu yüzden potansiyel müşterilerimizin bizimle çalışmasa da her türlü sorunlarında destek olmak için yanlarındayız. Yaptığımız işe duyduğumuz saygı ve sektörümüze olan bağlılığımız sayesinde her geçen gün daha büyük bir aile olarak yolumuza devam ediyoruz.

Share This Post